Výtvarná soutěž: Moje nejoblíbenější pohádka

zveme Vás k účasti ve výtvarné soutěži dětí a mládeže se specifickými problémy, která se koná v rámci XXVI. ročníku Evropských dnů handicapu v Ostravě.

 

Letošní téma: Moje nejoblíbenější pohádka

Téma soutěže jsme vybrali v návaznosti na letošní iniciativu Evropského roku kulturního dědictví. Cílem této iniciativy je motivovat lidi k tomu, aby objevovali kulturní dědictví Evropy ve znamení hesla „Naše dědictví propojuje minulost a budoucnost“.

A k čemu máme už jako děti v útlém věku nejblíže? Určitě se všichni shodneme, že jsou to především příběhy, v nichž dobro vítězí nad zlem, kde spravedlnost a láska provázejí jejich hrdiny. Jsou to pohádky, které tak rádi čteme, posloucháme a sledujeme na televizní obrazovce nebo v kině.

 

Ze zaslaných obrázků vybereme deset vítězných, které oceníme na slavnostním večeru Křišťálový kamínek 3. října 2018 v Domě kultury města Ostravy.

Soutěžní podmínky naleznete v příloze. Dbejte prosím na to, aby výtvarné práce obsahovaly všechny požadované náležitosti – název obrázku, jméno a příjmení, věk a krátké představení autora (např. zájmy, dovednosti apod.), kontakt na autora, případně organizaci, za kterou se soutěže účastní.

 

Termín uzávěrky: do 29. června 2018

 

Těšíme se na Vaše pohádkové příběhy přenesené na papír.05

ASOCIACE TRIGON - DĚLÁME SVĚT BAREVNÝ A RADOSTNÝ

podporují nás

Top